راه آهن دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار

راه آهن: دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار اخبار پزشکی

ترکیب استقلال در داربی ۸۶

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال با ترکیب سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری، روزبه چشمی، مجید حسینی، امید نورافکن، فرشید باقری، امید ابراهیمی، سرور جپارف، فر..

ادامه مطلب

تشک‌های این‌جا از تختخواب‌مان راحت‌تر است! , حیرت ملی‌پوشان از امکانات پک

بازيكنان ملي‌پوش اولين جلسه ريكاوري خود را زير نظر كادر فني تيم ملي برگزار كردند. حیرت ملی پوشان از امکانات پک؛ تشک های این جا از تختخواب م..

ادامه مطلب

جریمه نقدی پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص دو تیم لیگ برتری فوتبال مردها و بانوان صادر کرد. جریمه نقدی پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی عبارات مه..

ادامه مطلب

تیم فوتبال پنج نفره کشور عزیزمان ایران با افزایش به فینال سهمیه جام جهانی گرفت

تیم ملی فوتبال پنج نفره کشورمان با افزایش به دیدار نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا، سهمیه حضور در جام جهانی را کسب کرد. تیم فوتبال پنج نفره..

ادامه مطلب

بلاتر دعوت پوتین را جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ پذیرفت

سپ بلاتر، رییس سابق فیفا، دعوت ولادیمیر پوتین را جهت حضور در جام جهانی سال آینده پذیرفت.  بلاتر دعوت پوتین را جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ پذیرفت عبا..

ادامه مطلب

من هم بودم با قائدی همان برخورد را می‌کردم/ منصوریان اگر می‌ماند بدتر می‌شد ، مختاری‌فر

پیشکسوت استقلال از تصمیم شفر جهت فرستادن قائدی به تمرینات تیم امید این کلوب حمایت کرد.  مختاری فر: من هم بودم با قائدی همان برخورد ..

ادامه مطلب

ستاره پرسپولیسی سوار بر لامبورگینی(عکس)

به گزارش ایلنا، رامین رضاییان ستاره فصل گذشته پرسپولیس و حال حاضر تیم اوستنده بلژیک این روزها صبح و بعد از ظهر در اوستند، تمرینات خود را انجام می دهد. ..

ادامه مطلب

برخوردمان با طارمی ارشادگرایانه خواهد بود! / کاشانی

رییس هیات مدیر کلوب پرسپولیس ماندن طارمی در این تیم را به نفع خودش دانست که باید بیش از پیش به ارزش پیراهن این تیم پی ببرد.  کاشانی: بر..

ادامه مطلب

با قطری ها راجع به جام جهانی در تماس هستیم / فیفا

فدراسیون بین المللی فوتبال، روز دوشنبه بدون اشاره مستقیم به شرایط دیپلماتیک قطر، اعلام کرد این فدراسیون با کمیته سازماندهی جام جهانی 2022 قطر مرتبا ..

ادامه مطلب

با تعصب یک کیلو سبزی خوردن هم کف دست شما نمی‌گذارند! / محرمی

مثل یک جزیره تنها! حکایت این روزهای مجتبی محرمی همین هست. مردی که هنگامی که وارد استادیوم آزادی می‌شد، ۱۰۰هزار نفر به پا خاسته و یکصدا او را تشویق می‌کردند و حا..

ادامه مطلب