راه آهن دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار

راه آهن: دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تشک‌های این‌جا از تختخواب‌مان راحت‌تر است! , حیرت ملی‌پوشان از امکانات پک

بازيكنان ملي‌پوش اولين جلسه ريكاوري خود را زير نظر كادر فني تيم ملي برگزار كردند.

تشک‌های این‌جا از تختخواب‌مان راحت‌تر است! , حیرت ملی‌پوشان از امکانات پک

حیرت ملی پوشان از امکانات پک؛ تشک های این جا از تختخواب مان راحت تر است!

عبارات مهم : همراه

بازيكنان ملي پوش اولين جلسه ريكاوري خود را زير نظر كادر فني تيم ملي برگزار كردند.

به گزارش خبرورزشی، اين تمرينات در سه گروه برگزار شد و در پايان مربيان تيم ملي اين قدر خسته بودند كه ناي راه رفتن نداشتند!

تشک‌های این‌جا از تختخواب‌مان راحت‌تر است! , حیرت ملی‌پوشان از امکانات پک

بخش اول ؛ ريكاوري بدني

اين بخش براي آن بود كه بازيكنان بتواند بازيابي بدني داشته باشند. در واقع مربيان تيم ملي اسمش را گذاشته اند ريكاوري بدني. بازيكنان تيم ملي از ديدن امكانات ساختمان پك به تازگي تكميل شده، بهت زده بودند و باورشان نمي شد چنين امكاناتي در كمپ وجود داشته باشد. تعداد زيادي تردميل و دوچرخه و همين طور امكانات كامل يك کلوب ورزشي به همراه استخر و سونا و جكوزي به همراه زمين چمن مصنوعي و… در ساختمان پك وجود دارد.

يكي از بازيكنان تيم ملي كه از ديدن اين امكانات بهت زده شده است بود، به خنده گفت: «اين تشك هايي كه زيرمان انداخته ايم از تشك تخت منزل راحت تر است!»

بازيكنان ملي‌پوش اولين جلسه ريكاوري خود را زير نظر كادر فني تيم ملي برگزار كردند.

بخش دوم ؛ آماده سازي روحي براي جام جهاني

از نظر مربيان تيم ملي اين بخش مهمتر از بخش اول هست. كادر فني تيم ملي به همراه بازيكنان به اتفاق كنفرانس مي روند و در آنجا براي بازيكنان راجع به حال و هواي جام جهاني، ستاره هايي كه قرار است برابر ارزش بازي كنند و همين طور سبك بازي تيم ملي صحبت مي كنند. در اولين جلسه هم اوسيانو به همراه ماركار و ديگر مربيان در اين باره توضيحات زيادي به بازيكنان دادند و تلاش كردند آنها را از نظر روحي و رواني براي بازي هاي سخت آماده كنند. نشانه اصلي اين است كه بازيكنان علاوه بر آگاهي، متوجه باشند مسابقه هاي جام جهاني خيلي نزديك است و با توجه به اين مسئله خود را آماده تر مي كنند.

تشكر اوسيانو از کلوب هاي ليگ برتر

اوسيانو كروز، دستيار اول كارلوس كي روش راجع به اولين هفته تمرين ريكاوري بازيكنان داخلي براي جام جهاني مي گويد: «از همكاري بسيار خوب مربيان ايراني تشكر مي كنم و همچنين بايد از اعتمادي كه اين عزيزان به ما كردند قدرداني كنم. مطمئناً با اين نوع تمرين آماده سازي كه در حال اجراي آن هستيم تا خرداد با آمادگي بالاتري به مسابقه با حريفان خواهيم پرداخت.» اوسيانو راجع به وضعيت ملي پوشان هم توضيح مي دهد: «مهمترين قسمت برنامه اي كه پيش رو داريم گزینش بهترين و آماده ترين بازيكنان براي حضوري موفق و قدرتمند در جام حهاني هست. تمريناتي كه مد نظر داريم نه تنها مربوط به ريكاوري است بلكه تلاش مي كنيم بازيكنان با آنچه در جام جهاني روبه رو مي شوند، آشنا شوند.»

تشک‌های این‌جا از تختخواب‌مان راحت‌تر است! , حیرت ملی‌پوشان از امکانات پک

واژه های کلیدی: همراه | جام جهاني | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs