راه آهن دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار

راه آهن: دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فیلم «آقای سانسور» آماده نمایش

نسخه نهایی فیلم سینمایی «آقای سانسور» با اتمام کامل مراحل فنی هم‌اکنون آماده نمایش شده است است.

فیلم «آقای سانسور» آماده نمایش

فیلم «آقای سانسور» آماده نمایش

عبارات مهم : نمایش

نسخه نهایی فیلم سینمایی «آقای سانسور» با اتمام کامل مراحل فنی هم اکنون آماده نمایش شده است است.

به گزارش بانی فیلم، تدوین و صداگذاری فیلم سینمایی «آقای سانسور» به کارگردانی علی جبارزاده و تهیه کنندگی غلامرضا گمرکی به تازگی به آخر رسیده و هم اکنون این فیلم جهت اکران در سینماهای سراسر کشور در انتظار دریافت پروانه نمایش است.

فیلم «آقای سانسور» آماده نمایش

نازنین مفخم تدوین را برعهده داشته و صداگذاری و ساخت موسیقی نیز به ترتیب به وسیله حسین ابوالصدق و مهدی خیرخواهی انجام شده است است.

محمدرضا فروتن در «آقای سانسور» بعد از سال ها در یک اثر کمدی به ایفای نقش پرداخته که در نوع خود جالب توجه هست. بهرام افشاری نیز که نوروز امسال در سریال پرمخاطب «پایتخت» بازی قابل قبولی از خود ارائه کرد، یکی دیگر از نقش های مهم این پروژه سینمایی را برعهده داشته است.

نسخه نهایی فیلم سینمایی «آقای سانسور» با اتمام کامل مراحل فنی هم‌اکنون آماده نمایش شده است است.

بهاره رهنما، بهنوش بختیارى، امید روحانى، محمود پاک نیت، على مثنوى، گیتى قاسمى، امیر کربلایی زاده،سارا احمدی، صحرا اسدالهى، شاهین باباپور، علی ضیایی، حسن نورى، امیراشکان مثنوی و علی برقی، همراه با هنرمند خردسال آریانا مثنوى دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

«آقاى سانسور» فیلمى اجتماعى با رگه هایی کمدى است و با توجه به مضمون متفاوت آن آینده نگری می شود یکی از فیلم های پرمخاطب امسال باشد.

علی جبارزاده فیلمنامه این فیلم را براساس فیلمنامه «پرده پوشی» به نویسندگی مهدی علی میرزایی به نگارش درآورده. در خلاصه داستان این فیلم آمده: تا حالا شده است زندگی اطرافیانت رو بدون سانسور ببینی!؟

فیلم «آقای سانسور» آماده نمایش

واژه های کلیدی: نمایش | سانسور | سینمایی | فیلمنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs