راه آهن دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار

راه آهن: دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وزرای کابنیه دوازدهم باید حداقل جهت رییس جمهور تب کرده باشند / پیرموذن

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم و اکثریت جامعه به حسن روحانی در انتخابات رأی داده‌اند، گفت: اکنون باید کابینه‌ای شایسته، کاربلد و شجاع شکل

وزرای کابنیه دوازدهم باید حداقل جهت رییس جمهور تب کرده باشند / پیرموذن

پیرموذن: وزرای کابنیه دوازدهم باید حداقل جهت رییس جمهور تب کرده باشند

عبارات مهم : استفاده

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم و اکثریت جامعه به حسن روحانی در انتخابات رأی داده اند، گفت: اکنون باید کابینه ای شایسته، کاربلد و شجاع شکل بگیرد تا برنامه ها و شعارهای رییس جمهور و مطالبات و خواست های مردم را عملیاتی کند.

کمال الدین پیرموذن در گفت وگو با ایسنا، در مورد شاخصه های کابینه دوازدهم اظهار کرد: این کابینه باید بدون واهمه از اصطلاحاتی همچون نفوذ و سایر پرسشها دیگری که دلواپسان مخالف دولت با ملعبه قرار دادن آن دولتمردان را می ترسانند، بتواند از وقت تاریخی پسابرجام استفاده کند و همچون ظریف و زنگنه دنبال تعامل سازنده و عزت خواه با دنیا بوده و با جذب سرمایه گذاری زمینه توسعه کشور را فراهم کنند.

وزرای کابنیه دوازدهم باید حداقل جهت رییس جمهور تب کرده باشند / پیرموذن

وی ادامه داد: من اعتقاد دارم رییس جمهور در کابینه دولت دوازدهم باید از وزرایی همچون ظریف و زنگنه استفاده کند و چنین افرادی سکاندار کابیته بعدی باشد. حامیان آقای روحانی انتظار دارند اعضایی جهت کابینه گزینش شوند که یار رییس جمهور بوده و در وقت انتخابات افکار عمومی را به سوی او جذب کرده باشند و همچنین انسان هایی مجرب، متخصص، باکفایت و مورد وثوق جریان های همراه رییس جمهور باشند. این وزرا باید پاکدست و شجاع باشند و ا مطالبات مردم و رییس جمهور برآمده از آرای ملت دفاع کنند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه نباید از افراد دو شخصیتی در کابینه بهره برد، خاطرنشان کرد: از افرادی که در انتخابات شکست خورده اند نباید در سطح وزیر یا استاندار استفادهشود ولی از همه افراد صاحب خرد و مجرب جامعه می توان در سایر سطوح بهره برد. رییس جمهور می تواند با بها دادن به شاخصه هایی از جمله شایستگی، کاربلدی و دلیری از وزرای اصلاح طلب معتدل و اصولگرای معتدل در کابینه بهره ببرد. روحانی باید از کسانی استفاده کند که در ایام انتخابات اگر جهت رییس جمهور خودشان را قربانی نکردند، حداقل جهت او تب کرده باشند.

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم و اکثریت جامعه به حسن روحانی در انتخابات رأی داده‌اند، گفت: اکنون باید کابینه‌ای شایسته، کاربلد و شجاع شکل

پیرموذن در آخر تأکید کرد: در کابینه دولت دوازدهم باید از جوانان شایسته و زنان توانمند نیز استفاده کرد.

واژه های کلیدی: استفاده | استفاده | انتخابات | حسن روحانی | رییس جمهور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs