راه آهن دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار

راه آهن: دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث دختر بعد رهایی از دست آدم ربا،از منزل فرار کرد! ، ربوده شدن دختری که با یک پسر ارتباط داشت

زن و مرد میان سالی بعد از حدود 12 سال جدایی از یکدیگر، به پلیس آگاهی مراجعه کردند و پرده از ماجرای آدم ربایی برداشتند.

ربوده شدن دختری که با یک پسر ارتباط داشت/ دختر بعد رهایی از دست آدم ربا،از منزل فرار کرد!

عبارات مهم : ماشین

زن و مرد میان سالی بعد از حدود 12 سال جدایی از یکدیگر، به پلیس آگاهی مراجعه کردند و پرده از ماجرای آدم ربایی برداشتند.

روزنامه خراسان نوشت:زن میان سال به کارآگاهان دایره مبارزه با آدم ربایی گفت: سال ها قبل از همسرم طلاق گرفتم و دخترم که اکنون 22 ساله است با من زندگی می کرد، ولی از چند سال قبل پسر پولداری که تک پسر خانواده اش است مدام جهت دخترم ایجاد مزاحمت می کرد و قصد داشت به رابطه دوستی خود با دخترم ادامه بدهد. آن جوان که «م» نام دارد بسیار سمج بود و با توسل به ترفندهای متفاوت تلاش داشت همچنان دخترم را به بیراهه بکشاند ولی موفق نمی شد تا این که چند روز قبل، با طرح یک نقشه بی شرمانه، دخترم را به گروگان گرفته و با چندینه تن از دوستانش به باغی در اطراف چناران برده است .من هنگامی که ماجرا را فهمیدم با همسر سابقم تماس گرفتم و او را در جریان عنوان قرار دادم.

در پی بیانات این زن کارآگاهان اداره جنایی مامور پیگیری به این پرونده شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. بررسی های میدانی کارآگاهان نشان می داد: صبح روز حادثه، دختر 22 ساله که به منزل یکی از آشنایانش رفته بود به وسیله «م» در حالی ربوده شده است که زن میان سالی نیز همراه او بوده است ولی آدم ربایان، زن میان سال را که آشنای دختر جوان بوده در بین راه از ماشین پایین انداخته اند.

دختر بعد رهایی از دست آدم ربا،از منزل فرار کرد! ، ربوده شدن دختری که با یک پسر ارتباط داشت

این زن که از چنگ گروگان گیران نجات یافته بود در بیانات خود به پلیس گفت: «کتی» با عروس سابقم دوست بود و به همین علت به منزل ما رفت و آمد می کرد. در اثنای همین رفت و آمدها پسرم نیز با «م» (گروگان گیر) دوست شده است بود ولی بعد از آن که پسرم و همسرش از یکدیگر جدا شدند، رفت و آمد «کتی» به منزل ما ادامه داشت تا این که پسرم چند روز قبل هنگامی که در مسافرت خارجی به سر می برد، با «کتی» تماس گرفت و از او خواست چند روزی نزد ما بیاید. ولی آن روز صبح ناگهان «م» (خواستگار کتی) که دوست سابق پسرم نیز بود به در منزل ما آمد و شروع به داد و فریاد کرد. من و کتی از وحشت آبروریزی بلافاصله بیرون رفتیم تا او را از این کار بازداریم ولی «م» هر دوی ما را داخل ماشین انداخت و به سمت چناران حرکت کرد. در بین راه چند نفر دیگر از دوستانش هم به او ملحق شدند و سپس آن ها مرا از ماشین بیرون انداختند ولی «کتی» را با خودشان بردند! بعد از آن بود که مادر کتی در جریان قرار داده شد و مشخص شد آن ها «کتی» را به یکی از باغ های اطراف چناران برده اند.

کارآگاهان با شناسایی محل سکونت خانواده «م» به تحقیق از آنان پرداختند. در همین حال خانواده «م» نیز با تایید ارتباط چند ساله «کتی» و پسرشان ، اظهار کردند که «م» از چندی قبل دچار اعتیاد شده است است و ما از کتی خواستیم تا هنگام ترک اعتیاد در کنار پسرمان بماند!

زن و مرد میان سالی بعد از حدود 12 سال جدایی از یکدیگر، به پلیس آگاهی مراجعه کردند و پرده از ماجرای آدم ربایی برداشتند.

در حالی که تحقیقات پلیس در این باره ادامه داشت: «م» متوجه شد که تحت تعقیب پلیس قرار گرفته است بنابراین، دختر جوان را به منطقه سیدی مشهد انتقال داد و او را با یک تاکسی تلفنی به منزل خاله اش فرستاد.

دختر جوان بعد از رهایی از چنگ آدم ربا، به پلیس آگاهی مراجعه کرد و با اعلام شکایت از «م» گفت: من قصد داشتم به رابطه ام با «م» آخر بدهم آیا که از این اوضاع خسته شده است بودم ولی او به منزل دوستم آمد و مرا به زور داخل ماشین انداخت و به باغی در اطراف چناران برد.

درحالی که تحقیقات پلیس جهت دستگیری متهمان به گروگان گیری با صدور دستورات قضایی ادامه داشت، مادر «کتی» دوباره به پلیس آگاهی مراجعه کرد و از فرار دخترش از منزل خبر داد. او گفت: دخترم دوباره از منزل فرار کرده است به همین علت هم دیگر نمی خواهم پرونده آدم ربایی را پیگیری کنم!

دختر بعد رهایی از دست آدم ربا،از منزل فرار کرد! ، ربوده شدن دختری که با یک پسر ارتباط داشت

به دستور مدیر پلیس آگاهی خراسان رضوی، این پرونده جهت کسب دستورات قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارسال شد.

واژه های کلیدی: ماشین | چناران | ارتباط | پلیس آگاهی | گروگان گیری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs