راه آهن دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار

راه آهن: دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار بین الملل سه چهارم آمریکایی‌ها معتقدند که ترامپ به وعده‌هایش عمل نکرده است

نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می‌دهد، کمتر از یک‌چهارم آمریکایی‌ها معتقدند ترامپ به وعده‌های انتخاباتی خود در وقت کمپین ریاست جمهوری عمل کرده است.

سه چهارم آمریکایی‌ها معتقدند که ترامپ به وعده‌هایش عمل نکرده است

سه چهارم آمریکایی ها معتقدند که ترامپ به وعده هایش عمل نکرده است

عبارات مهم : آمریکا

نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می دهد، کمتر از یک چهارم آمریکایی ها معتقدند ترامپ به وعده های انتخاباتی خود در وقت کمپین ریاست جمهوری عمل کرده است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، وعده های کمپین رهبر آمریکا از جمله تعهد به بازبینی در لایحه درمانی اوباما، خروج از توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و سرمایه گذاری میلیونی در پروژه های تازه جهت ترمیم زیرساخت های فرسوده، هیچکدام اجرایی نشده هست. تنها نیمی از مردم آمریکا که از حزب جمهوری او حمایت می کنند، معتقدند که ترامپ عملکرد خوبی راجع به وعده های انتخاباتی خود در این ۱۱ ماه از وقت ورود به کاخ سفید داشته است.

طبق نظرسنجی مرکز تحقیقات روابط عمومی آسوشیتدپرس، از هر ۱۰ آمریکایی تنها سه تن باور دارند کشورشان در مسیر صحیحی حرکت می کند و ۵۲ درصد می گویند اوضاع کشورشان با روی کار آمدن ترامپ به عنوان مدیر جمهور بدتر شده است هست. تنها ۲۳ درصد معتقدند ترامپ به وعده هایش عمل کرده هست. ۳۰ درصد می گویند او تلاش کرده ولی ناکام مانده است ولی ۴۵ درصد معتقدند او اصلا تعهدی به اجرای وعده هایش ندارد.

در نظرسنجی ماه گذشته آسوشیتدپرس، میزان رضایت مردمی از ترامپ تنها ۳۲ درصد بود و به نامحبوب ترین مدیر جمهوری آمریکا در نخستین سال خدمت تبدیل شد. یک چهارم جمهوری خواهان جزو کسانی هستند که از مدیر جمهوری آمریکا ناراضی هستند.

تنها نقطه روشن جهت ترامپ اقتصاد رو به شکوفایی اوست. با توجه به زیاد کردن بازار سهام ها و قیمت بیکاری حدود چهار درصد، حدود ۴۰ درصد آمریکایی ها از عملکرد اقتصادی ترامپ رضایت دارند. این میزان بالاتر از سه تن از هر ۱۰ آمریکایی است که از عملکرد مدیر جمهور در پرسشها درمانی، سیاست خارجی و یا مالیات رضایت دارند.

گرچه ترامپ مدعی است ماه های اول ریاست جمهوری اش از سلفای خود بهتر بوده ولی میزان محبوبیت پایین و ناکامی در تحقق وعده ها قطعا بعضی از اعضای حزبش را نگارن خواهد کرد آیا که آنها انتخابات میان دوره ای کنگره را در پیش دارند و ممکن است کنترل دو مجلس آن که اکنون در دست جمهوری خواهان هست، به خطر بیفتد.

سه چهارم آمریکایی‌ها معتقدند که ترامپ به وعده‌هایش عمل نکرده است

واژه های کلیدی: آمریکا | آمریکایی | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs