راه آهن دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار

راه آهن: دویدن زندگی مطالعات ترک سیگار اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت بلیت قطار ۱۰ درصد زیاد کردن یافت

پس از چند ماه گمانه زنی، آخر با موافقت راه آهن و شرکت حمایت مصرف‌کننده و تولیدکننده قیمت بلیت قطار زیاد کردن یافت.

قیمت بلیت قطار ۱۰ درصد زیاد کردن یافت

قیمت بلیت قطار ۱۰ درصد زیاد کردن یافت

عبارات مهم : آخرین

پس از چند ماه گمانه زنی، آخر با موافقت راه آهن و شرکت حمایت مصرف کننده و تولیدکننده قیمت بلیت قطار زیاد کردن یافت.

به گزارش ایسنا، علی رضا شیخ طاهری – عضو هیئت مدیره انجمن حمل و نقل ریلی – در حاشیه نمایشگاه حمل و نقل ریلی در جمع خبرنگاران گفت: با پیگیری های صورت گرفته آخر شرکت های ذیربط با زیاد کردن ۱۰ درصدی قیمت بلیت قطار موافقت کردند که از امروز ( اول تیر ماه) اجرایی می شود.

قیمت بلیت قطار ۱۰ درصد زیاد کردن یافت

به گفته وی این زیاد کردن قیمت در حالی صورت گرفته که شرکت های حمل و نقل ریلی با آن مخالفند و درخواست زیاد کردن ۲۰ درصدی قیمت بلیت را داشته اند.

شیخ طاهری با اشاره به حاشیه سود بسیار محدود شرکت های ریلی، تاکید کرد: با توجه به اینکه هر سال هزینه های جاری شرکت های مسافری زیاد کردن پیدا می کند و از هزینه حفظ و نگهداری واگن ها گرفته تا حقوق نیروهای انسانی، عملا باید هر سال ۱۰ درصد بهای بلیت زیاد کردن یابد. این در حالی است که آخرین زیاد کردن قیمت به سال ۱۳۹۴ باز می گشت و بعد از سه سال تنها با زیاد کردن ۱۰ درصدی قیمت ها موافقت شده است است.

این فعال عرصه ریلی همچنین به عنوان کنار رفتن واگن های با عمر بالای ۳۰ سال نیز اشاره کرد و گفت: آنچه در طول روزهای گذشته بحث آن مطرح شده است مربوط به کنار گذاشتن این واگن ها نمی شود بلکه واگن های ۳۰ ساله نیاز به ایمن سازی و بهسازی دارند. از این رو اگر شرکت های ریلی این واگن ها را بازسازی کنند می توانند جهت یک دوره ۱۵ ساله دیگر نیز از آنها استفاده کنند.

پس از چند ماه گمانه زنی، آخر با موافقت راه آهن و شرکت حمایت مصرف‌کننده و تولیدکننده قیمت بلیت قطار زیاد کردن یافت.

گشایش دوره تازه بلیت فروشی قطار در تابستان امسال از سوی راه اهن با حاشیه هایی همراه بود. ابتدا شرکت رجا از دیر باز شدن سامانه ها جهت فروش بلیت انتقاد کرد و سپس این شرکت که حدود ۵۰ درصد از ظرفیت ناوگان را در اختیار دارد، بلیت فروشی خود را با چندینه روز تاخیر کلید زد.

شرکت های ریلی در طول ماه های گذشته با راه آهن اختلاف نظری جدی بر سر قیمت بلیت داشتند و در حالی که درخواست آنها جهت زیاد کردن قیمت بلیت ارائه شده است بود، راه آهن چند روز قبل موافقت خود را اعلام کرد تا با تایید شرکت حمایت زیاد کردن ۱۰ درصدی کلید بخورد.

آخرین زیاد کردن قیمت بلیت قطار به سال ۱۳۹۴ باز می گشت. راه آهن در دستور العمل وقت خود اعلام کرده بود که شرکت های ریلی می توانند در صورت ارائه تخفیف به مسافران در ایام معمول سال، در روزهای پیک سفر قیمت بلیت ارزش را تا سقف ۲۰ درصد زیاد کردن دهند.

قیمت بلیت قطار ۱۰ درصد زیاد کردن یافت

واژه های کلیدی: آخرین | در حاشیه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs